Flag Translate

Lista rozwijana - podróże

sobota, 22 września 2018

JAK SIĘ DOSTAĆ DO GRECJI

Najprościej i najszybciej... samolotem.  Do Grecji latają samoloty tanich linii lotniczych takich jak Ryanair, easyjet czy wizzair, ale również greckie linie Aegenair i in. Z większości lotnisk w Polsce dolecimy do greckich miast i na niektóre wyspy. Dla osób mieszkających na zachodzie, idealnym rozwiązaniem są loty z Poznania i Berlina. Loty trwają niecałe 3 godziny, a na najodleglejsze wyspy ponad 3,5 godziny.
W związku z tym, że spora część Grecji leży na kontynencie, można zaplanować podróż własnym środkiem transportu. Podróż potrwa jednak bardzo długo, ponieważ od Polski dzieli ją 2-2,5 tyś. kilometrów (zależnie od miasta, w którym mieszkamy). Może to być jednak świetna przygoda, zwłaszcza gdy zaplanujemy postoje w ciekawych miejscach po drodze.
Poruszanie się na trasie kontynent wyspy i wyspa - wyspa odbywa się za pośrednictwem samolotów i promów, których jest naprawdę sporo i w przystępnych cenach. Sam rejs również jest nie lada przyjemnością. Zatem nie pozostaje nic innego jak zaplanować urlop, wybrać środek transportu i podróżować do Grecji :)

Zobacz również:
Strach przed lataniem - jak sobie z nim radzić?

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza