Flag Translate

Lista rozwijana - podróże

niedziela, 17 grudnia 2017

Plany na początek nowego roku

No i cóż.... pozostają nam jeszcze tylko 2 tygodnie 2017 roku. Czas więc zacząć poważnie myśleć nie tylko o postanowieniach na nowy 2018 r. ale i zacząć planować :)
Kowno w nowym roku
Zapewne przygotowania do Świąt pełną parą w większości domów. Podobno, na dwa tygodnie przed Świętami, ludzi można podzielić na tych, którzy:
- mają  już swoje postanowienia noworoczne i przez te ostatnie dwa tygodnie "po raz ostatni" chcą dać upust swoim złym nawykom i nałogom (czyt. błogie obżarstwo pysznościami) - w końcu zaraz i tak zacznę dietę i będę uprawiać sport...
- na tych, którzy jeszcze nie planują i nie myślą o postanowieniach noworocznych. Wszystko przyjdzie samo naturalnie z 1-szym stycznia :)

W głowie pomału rodzi się plan na luty (ale o tym na razie cisza) ... A na razie pierwszy plan na marzec. Jeszcze nie ogarnięty, jeszcze dobrze nie rozpisany, na szczęście już dobrze zabukowany i opłacony. Bilety na mecz euroligowy Zalgiris Kowno  na arenie Zalgirio i noclegi blisko starego miasta....  Trzeba jeszcze dokładnie przysiąść do rozpisania całego wyjazdu. Wstępny plan obejmuje samą Litwę, choć coraz częściej krąży mi po głowie aby rozszerzyć go o Łotwę i Estonię. Na razie na liście miejsc obowiązkowych mamy: Kowno, Wilno, góra krzyży. Po 3 dniach powrót do Polski. A może ktoś kto odwiedził Litwę podpowie co warto zwiedzić? 

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza