Flag Translate

Lista rozwijana - podróże

środa, 18 kwietnia 2018

Czytajmy ... :) w książkach jest cały świat

O tej książce będę co jakiś czas przypominać :) skarbnica pomysłów i i nspisracji

Podróże marzeń

"Podróże marzeń na cztery pory roku"

Opracowanie zbiorowe
Wydawnictwo: SBM Renata Gmitrzak
2016 r.
Wielka księga w twardej oprawie. Książka inspirująca i wskazująca wiele ciekawych kierunków. Absolutna biblia podróżowania. Moja biblia :) Nasza biblia :) Książka podzielona jest na 4 pory roku: wiosnę, lato jesień i zimę, a dodatkowo każda pora roku podzielona jest na możliwości spędzania czasu.
Każda okazja jest idealna do tego aby wieczorem przy kubku herbaty zasiąść do dobrej książki. A najlepiej do inspirującej książki. Przedstawiam Wam zatem "Podróże marzeń na cztery pory roku"
Niesamowite w tej książce jest to, że tak naprawdę wcale nie muszę jej czytać od początku :) Jesienią mogę przejść od razu do działu poświęconego jesieni i zaczytać się w opisach krajów polecanych na jesienne wyprawy, a zaraz potem spakować plecak i po prostu ruszyć przed siebie :)
W książce znajdziemy bowiem wiele wskazówek gdzie możemy pojechać jeżeli np. wiosną szukamy lata, lub chcemy pojeździć na nartach, albo gdzie jechać jeżeli zimą chcemy się kąpać w ciepłych wodach oceanu. Znajdziemy tu niesamowite miejsca w Europie,  w tym w Polsce, ale również i na innych kontynentach, także możemy wybrać cel pod nasze możliwości finansowe. Ciekawe opisy i piękne zdjęcia nie pozwalają oderwać się od książki przez dłuższy czas. Dany kraj może pojawiać się w książce kilka razy jako propozycja wyjazdu na różne pory roku. Dzięki takiej systematyce z łatwością przegląda się książkę w poszukiwaniu inspiracji. W skrócie: "100 pomysłów na najlepsze wakacje" :)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza